Filtruj

Cena

 – 

  • 1.1
  • 234
Producent

SYFONY

Syfon jest jednym z elementów, które zazwyczaj są niewidoczne, więc niezbyt starannie wybierane. Tymczasem od jakości i sprawności syfonu zależy nasz komfort korzystania z podłączonego do kanalizacji wyposażenia łazienki.

Polecamy Państwu szeroki wybór syfonów łazienkowych i półsyfonów do umywalek wykonanych przez liderów w branży takich jak Koło, Geberit, Kludi czy Rawiplast.

Różny sposób montażu wyposażenia to również potrzeba dobrania odpowiednio montowanego syfonu. W ofercie posiadamy również syfony podtynkowe.

Polecamy praktyczne syfony z możliwością odpływu z pralki!

W zależności od potrzeb, syfony umywalkowe oraz bidetowe mogą Państwo wybrać spośród klasycznych plastikowych lub chromowanych.

Syfon chromowany odpowiednio skomponowany z umywalką może stać się elementem ozdobnym zwłaszcza w minimalistycznej aranżacji industrialnej.

Posiadamy w sprzedaży również syfony do pisuarów – zarówno pionowe, jak i poziome.

Oferujemy niezbędne dodatki do sprzedawanych syfonów umywalkowych i wannowych – odpływy z korkiem i same korki, które jak wiadomo potrafią się czasem po prostu zgubić i dlatego warto wiedzieć, gdzie można dostać je osobno.

Zapraszamy do złożenia zamówienia!